אנחנו יודעים שזה לא יפה לעשות הכללות. וגם שכל מלאכת החלוקה לקטגוריות "מתלבש יפה" ו"מתלבש לא יפה", היא תחביב מאוס של אנשים משועממים וקרי לב. אנחנו נשבעים שאנחנו לא כאלה ולא כאלה, ורוצים לציין לחיוב את אחד הסגנונות הכי פחות מדוברים אבל גם אחד המוצלחים ביותר שאנחנו מכירים: דיזיינר-שיק.

 

האמונה הבסיסית שלנו היא ששיק, מכל סוג שהוא, הוא חלק מסגנון חיים שלם, ולכן אם נפגוש מישהו שסגנון הלבוש שלו צבעוני ומתוכשט מאוד, לא נופתע אם הבית שלו או שלה, למשל, ירוהטו ויאובזרו באותה הרוח. זה עושה הגיון, זה אותנטי, ואנחנו אוהבים את זה מאוד. הדיזיינרים הם חיה כזאת בדיוק, רק שהסגנון שלהם חף מכל קישוטים מיותרים. בדיוק כמו שהמודרניזם בעט מעליו את האורנמנטיקה המוגזמת של כל מה שקדם לו ונשאר עירום וחלק - או מינימליסטי, נקי ומושלם, כמו שאנחנו אוהבים לקרוא לזה - ככה עשו הדיזיינרים לכל פריטי הלבוש הקיימים בקטלוג. הם העבירו אותם דרך מכבשי האבסטרקציה, והתחילו משם. הפריטים שעברו סדנת חינוך (ואנחנו לא סתם קשוחים, המראה הזה אכן משדר קרירות מסויימת, אבל לדעתנו זה רק בגלל שמוצאו בערבות סקנדינביה) הפכו להיות תמצית גאונית. גם פרקטית וגם כובשת. אל תטעו, הפריטים האלו לא בדיוק מגיעים מממלכת הסקס אפיל. אם משהו, יש בהם שאיפה ליוניסקס שלם ומושלם. כמו צבא רק בשם האסתטיקה והסטייל. החיתוכים שלהם פשוטים, מדויקים, הצבעים סולידיים אבל מלאי חיים והומור, והחומרים, וזה הסוד הגדול לטעמנו - מאוד איכותיים. הפרטים הקטנים הם לא כל כך קטנים וכל כתפור ותפר מקבלים מנה שווה של תשומת לב, מתוך ההבנה שהם הערך המוסף האולטימטיבי. ואולי זו גם הסיבה שהלוק הזה לא מעמיס באביזרים. אנחנו מסכימים ומשתחווים.

 

אז אם אהבתם ואתם מרגישים שזה זה זה הסטייל שהכי מדבר אליכם ושבאמת מזמן רציתם נקיון פסח אפילו שעוד לא פסח, אנחנו מציעים כאן שדרוג. חשוב לזכור שתהליך כזה של "זיכוך", גם מלתחתי, לוקח זמן. כדי להתגבש ולהבין מה בדיוק הכיוון שמתאים לכל אחד ואחת מאיתנו, וגם כדי למצוא את טווח המחירים שנוח וטוב לנו לשלם, אנחנו היינו ממליצים על מספר פריטי בסיס לא יקרים במיוחד, שיהיו התחלה מעולה בדרך לחיים מינימליסטיים:

ג'ינס כחול כהה מאוד או ג'ינס שחור משופשף יהיו פריט ממוחזר, כלומר כזה שתוכלו ללבוש אינספור פעמים ואף אחד לא יתלונן על חיה מתה במשרד. חולצה לבנה מעומלנת ומכופתרת. חולצה זהה בתכלת בהיר. נעלי אוקספורד (ראו כתבה). סריג או ז'קט דק מחומר מפתיע כמו משי או ניילון, שיאפשרו למכותפרת שלכם לבצבץ מלמטה. בנות, אם בחרתן ברגליים חשופות, לכו על חצאית פליסה בגזרה גבוהה וצרפו לה טי שרט חלקה ואת הז'קט המפתיע. גברים, לס איז מור, מראה שכולו שחור אבל מדויק יכול להוציא מכם הרבה יותר ממה שאתם חושבים.


דיזיינר שיק

 

בקונטקסט הזה שווה עד בלתי אפשרי שלא להזכיר שני מותגים שנמצאים אי שם קדימה לפני כולם מבחינת עושר הקולקציות וההומור האופנתי שהם שולפים כמו שפן מהכובע בכל פעם. אנחנו מתכוונים לCOS וAcne, שניהם תוצרת שוודיה.

 

כל מותג שתמצאו וידבר אליכם יכול להיות בחזקת השראה ולכן ההמלצה הכי חברית שלנו היא ללכת על פריטי בסיס איכותיים, שמתאימים לכיס שלכם ויושבים עליכם טוב, ולהתקדם משם.