התחברות לבוידעם


התחברות עם פייסבוק

או


שכחת סיסמה?

עדיין לא רשומים?


הירשמו עכשיו!

תקנון האתרכללי:


תקנון זה מנוסח בלשון זכר מטעמי נוחות אך יפה לשני המינים.


בוידעם בימת האופנה בע"מ (להלן: "החברה") הינה המפעילה הבלעדית של אתר זה (boydem.co.il). החברה שומרת לעצמה את הזכות לשנות תקנון זה, להוסיף עליו ו/או לגרוע מסעיפיו, בכל עת וללא התראה מוקדמת ותקנון זה המופיע באתר יהווה הסכם סופי בין האתר לבין המשתמשים בו. השימוש באתר על תכניו ושירותיו, מוצעים לך בכפוף לקבלתך את כל התנאים הכלולים בתקנון זה. שימושך באתר יחשב הסכמה מצדך לתנאים אלה.


צוות האתר שואף לזמינות מלאה של האתר בכל עת. יחד עם זאת צוות האתר אינו מתחייב לזמינות רצופה ללא תקלות וללא "נפילות". כמו כן, רשאי צוות האתר להפסיק את השימוש באתר מעת לעת על מנת לעדכן, לתחזק ולארגן אותו. לא יינתן כל פיצוי כספי / זיכוי בשל תקלות או הפסקות בשירות.


צוות האתר רשאי בכל עת להשעות, לחסום או להפסיק לאלתר את גישת משתמש כלשהו אם יפר את תקנון האתר או אם יתעורר חשד כי בכוונתו לעשות שימוש בלתי חוקי באתר או בתכניו או כי בכוונתו לפגוע באתר או במשתמשיו.


כל קשר שלך עם מי מהמנויים האחרים באתר הוא באחריותך הבלעדית. בשום מקרה לא תהיה לצוות האתר כל אחריות לתוצאות כל קשר כאמור, ומבלי לגרוע מכלליות האמור לעיל לנזקים פיזיים, נפשיים, כספיים ואחרים.


הסכם זה כפוף לדיני מדינת ישראל. הנכם מסכימים בזאת כי לבתי המשפט בראשון לציון תהיה סמכות השיפוט הבלעדית.פרטיות:


אתר בוידעם מתחייב לשמור על פרטיות לקוחותיו. פרטיכם האישיים איתם תירשמו באתר וכל מידע אשר ישלח אלינו באמצעות מערכת "צור קשר" ישאר חסוי אלא אם תבחרו להציג פרטים אלה. בעת רכישה, פרטי כרטיס האשראי שלכם אינם נשמרים על המחשבים או השרתים של החברה.


אתר בוידעם מתחייב לא לעשות שימוש בכתובת הדואר האלקטרוני אשר נרשמתם איתו מלבד מענה לפניותכם באמצעות מערכת "צור קשר" ומשלוח מיילים הקשורים לעדכונים באתר, מבצעים וכו'.


בכל עת תוכלו להסיר את עצמכם מרשימת התפוצה של האתר באמצעות קישור שיופיע בתחתית המיילים השיווקיים שישלחו או תחת "החשבון שלי" באתר.ביטול עסקאות:


העסקאות באתר בוידעם כפופות לחוק הגנת הצרכן התשמ"א 1981.

 


במקרים הבאים יכול צוות האתר לבטל עסקה:

 

 

הודעת ביטול תמסר לקונה בדוא"ל או בטלפון. החברה לא תהיה אחראית ולא תישא בכל נזק ישיר או עקיף לקונה או לצד שלישי בגין ביטול ההזמנה.
משלוחים וזמני אספקה:


חנות המעצבים של בוידעם תומכת בשתי שיטות משלוח לבחירת המעצב: דואר רשום ודואר שליחים. בכל מקרה, יגיע המוצר ליעדו בתוך 7 ימי עסקים (ימי א' עד ה' לא כולל חגים) מרגע ההזמנה. במידה וקיימת בעיה בהזמנה יצור צוות האתר קשר עם המזמין לתיאום מועד אספקה חלופי. צוות האתר יעשה כל שביכולתו על מנת לספק את המוצרים ללקוח בזמן, עם זאת, איננו נושאים באחריות לאיחור בהגעה במקרים כגון מלחמה, פעולות איבה, אסונות טבע, מצבי חירום, שביתה או תקלה בדואר ישראל וכל סיבה אחרת שאינה בשליטתינו.הגבלת אחריות:


המידע המופיע באתר מיועד לחובבי אופנה, מעצבים, יבואנים וכל אדם אחר המתעניין בתכני האתר והמוצרים הנמכרים בו.


צוות האתר יעשה כל מאמץ על מנת לספק מידע מדויק, עדכני ורלוונטי. למרות זאת, האתר מתנער בזאת מכל אחריות מפורשת ו/או מכללא לגבי השימוש באתר, לרבות כל אחריות בנוגע איכות, דייקנות, שלמות, עדכניות או התאמה למטרה ספיצית של המידע באתר או של כל מוצר או שירות המוזכרים באתר, לנזקי חומרה ו/או תוכנה הנובעים מווירוסים ומכל שימוש באתר, ולנזקים הנובעים מכל שימוש במידע המופיע באתר. צוות האתר אינו מקבל על עצמו שום התחייבות לעדכן את המידע או להודיע על התפתחות נוספת בנוגע לתחומים המוזכרים.


המידע באתר עשוי להשתנות מעת לעת ללא הודעה מוקדמת. צוות האתר לא ישא בחבות או באחריות כלשהן לאי אילו נזקים שיגרמו בקשר לתכני או שירותי האתר.


כל מידע ו/או תצוגה המופיעים באתר, לרבות גרפיקה, אייקונים, עיצוב, הצגה מילולית, סימני מסחר, לוגואים וכיוב' הינם בבעלותו הבלעדית של צוות האתר ו/או מי מטעמו, כמו כן כל זכויות הקניין הרוחני וזכויות היוצרים של התכנים באתר. אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת בתכנים אלה ללא קבלת אישור מצוות האתר בכתב ומראש.קישורים:


אתר זה עשוי להכיל קישורים לאתרי אינטרנט אחרים. האתר אינו אחראי לתכנים של אתרים מקושרים אלו ולא אחראי לנכונות או להתאמה של המידע המופיע בהם.


קיומם של הקישורים באתר אינו מצביע על תמיכה של האתר באתרים המקושרים, השימוש בקישורים הנ"ל הינו באחריות המשתמש בלבד.


אזכור לכל מידע, מוצר, או שרות של צד שלישי, לרבות רשימת מעצבים וחנויות, באתר או באתרים המקושרים אינו מצביע על תמיכה / אישור מצד האתר.